نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

این نمایشگاه 13 دوره موفق را پشت سر گذشته است. نگاه آماری به دوره های گذشته نشان می دهد این نمایشگاه با همه مشکلات و مسائل پیش رو توانسته است روند رو به رشدی را طی نماید. به طوری که تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه از 294 شرکت داخلی و خارجی در دوره نخست به بیش از 1100 شرکت داخلی و خارجی در دهمین دوره افزایش یافته است.

اما اکنون با شرایط پیش آمده و حضور ویروس منحوس کرونا در کشور عزیزمان و دیدبانی شرکت کنندگان و غرفه داران از بازخورد حضور شرکت کنندگان از سایر نمایشگاه های برگزار شده در سال جاری که با استقبال خوبی مواجه نشدند متعاقبا موجب شد تا تعداد کمی در این دوره ثبت نام کنند و همین امر بارها باعث به عقب افتادن تاریخ برگزاری دوره چهاردهم نمایشگاه بین الملی ایران پلاست شد .
اما این بار گویا کرونا هم حریف برگزار نشدن این نمایشگاه بین الملی نشد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده برای آخرین بار تاریخ نهایی اعلام شد و نمایشگاه بین المللی تهران از 24 الی 27 آبان 99 شاهد برگزاری این نمایشگاه خواهد بود .
اگر چه پیشاپیش معلوم هست که امسال تعداد غرفه داران و مراجعه کنندگان از سال های اخیر کمتر خواهد بود اما ما ، مجموعه نخستین فراز ، همچون تمامی سال ها ( البته امسال به شیوه جدید و با رعایت پروتکل های بهداشتی ) در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شرکت خواهیم کرد زیرا بر این باوریم (حتی اگر با تمام ناملایمتی ها با این صنف و گرانی های اخیر و چه حضور حداقلی مراجعه کنندگان به علت کرونا ! ) وظیفه ما هست که خودمان را در قرار همیشگی دوستان ، همراهان و مشتری های عزیزمان صمیمانه حاضر بداریم و پذیرای آن ها باشیم .
<< به امید دیدارتان >>