09101965198 | 09031965123

021-55281791

خدمات

آماده هرگونه همکاری با شما در زمینه فعالیت شغلی‌مان هستیم.

نخستین فراز و همکاری B2B

 

در دنیای امروز، ظروف یکبار‌مصرف جز محصولاتی است که همه ما در روزمره نیاز به آن پیدا می‌کنیم. چون ما به دنبال رفاه و آسایش بیشتری هستیم و این نوع ظروف مخصوصا ظروف یکبار‌مصرف لوکس و با کیفیت، روز‌به‌روز جای خودش را در سبد‌خرید مشتری باز می‌کند. 

از طرفی هر کسب‌وکار موفقی خوب می‌داند برای ماندن در اوج، نگهداشت مشتری و همچنین جذب مشتری بیشتر، ابتدا باید نیاز و دغدغه های مشتریان فعلی را مرتفع کند و سپس مزیت رقابتی و یا ارزشی ایجاد کند که بتواند نظر مخاطبین را به خودش جلب‌کند، تا با این روش سهم بیشتری از بازار و رقبای خود دریافت کند.

حالا در این میان، صنف، سازمان و فروشگا‌هایی وجود دارند که برای تقاضا بازار و مشتری و یا عرضه ارزش‌آفرین محصول خود، این نیاز به محصولات یکبار‌مصرف و بسته‌بندی را احساس می‌کنند. اما تجربه کاری ما و تحقیقات بازار از این دست کسب‌وکارها نشان می‌دهد که دغدغه و مشکلاتی را در سر راه تغییر و یا شروع روند خود احساس می‌کنند که دقیقا همین موضوع، باعث نگرانی‌ها‌یشان می‌شود. 

لذا، نخستین‌فراز(تولید‌کننده ظروف‌ یکبار‌مصرف) همواره تلاش‌کرده تا با تعهد‌داشتن به کسب‌وکار شما،‌ قبل از تعهد کاری به خودش، این دغدغه و نگرانی‌ها را تا حد‌ممکن جامه عمل بپوشاند.  

از این رو ما گوش‌شنوای کسب‌و‌کار شما هستیم، چون کسب‌و‌کار شما را کسب‌وکار خودمان می‌دانیم. رضایت مشتریان شما، رضایت ما را به ارمغان می‌آورد. ما در این زمینه ید طولایی در مشتری‌مداری داریم که شما می‌توانید از طریق ارتباط‌با‌ما و یا ثبت‌فرم در انتهای همین صفحه، با تنظیم قرار‌ملاقات چه در محل کسب شما و چه در کارخانه‌ ظروف‌‌یکبار‌مصرف از این مهم مطلع شوید و پک نمونه محصولات ما را دریافت کنید. 

در صورت افتخار همکاری

ما از هرگونه همکاری با سازمان ها، شرکت های بازرگانی و صادرات، قنادی ها، فروشگاه های زنجیره ای،  فروشگاه های ظروف یکبار مصرف و …که قصد همکاری سازمانی را دارند و مسلما به دنبال شرایط ویژه در کنار کیفیت کاری هستند استقبال می‌کنیم . 

امکان ارسال نمونه محصولات
امکان ملاقات حضوری

برای دریافت اساس‌نامه، شرایط همکاری دو طرفه و یا تنظیم قرارداد،

روی ارسال فرم کلیک کنید.

Business people shaking hands together
همه آن‌چیزی که شما نیاز دارید

دریافت شرایط ویژه کاری
تحویل به موقع و سریع سفارش
تضمین کیفیت
تضمین قیمت

مشارکت در فروش

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

affordable-pricing
همه آن‌چیزی که نیاز دارید

کسب سود کم ریسک
توسعه کسب و کار
دور ماندن از هزینه ها
و مشکلات عدیده تولید

مشارکت در فروش با نخستین فراز

نخستین فراز از هرگونه همکاری در فروش از قبیل: نمایندگی ظروف یکبار مصرف،تولید قطعات قالب اختصاصی شما، بازاریابی مویرگی، مشترک المشتری و… که شما عزیزان را همکار و همراه ما بکند استقبال می‌کند.

حاشیه سود بدون ریسک
حاشیه سود بدون ریسک

فرم درخواست

در صورتی که یکی از خدمات بالا را نیاز داشتید و یا خدماتی که در حیطه کاری ما می‌باشد . با انتخاب موضوع خدمات و ثبت فرم رو‌به رو با شما تماس خواهیم گرفت.

همکاری سازمانی

    شرکت های بازرگانی و صادرات

    فروشگاه های زنجیره ای

    فروشگاه های ظروف یکبار‌مصرف

    قنادی‌ها

مشارکت سازمانی

    اعطای نمایندگی

    تولید سفارشی قالب اختصاصی

    خرید و فروش مواد اولیه

    مشاوره و راه‌اندازی خط تولید تزریق‌پلاستیک

    همکاری در بازاریابی مویرگی

به زودی با شما ملاقات خواهیم‌کرد!

دریافت لیست قیمت

برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت درب کارخانه، شماره خود را وارد کنید تا برای شما در پیام رسان انتخابی شما ارسال کنیم.